הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התקנת מנדפים

 
כנגזר משמם, מנדפים נועדו לנדף אש ועשן ממרחבים סגורים של עסקים ומפעלים, או בתים פרטיים. התקנתם מסייעת במניעת פיזור עשן או ריחות לא נעימים ברחבי החלל וכן גם ממזערת את הסיכוי לדליקות או שריפות במתחם. בפתרונות איוורור כמו מנדפים נעשה שימוש רב הן בסקטור הפרטי והן בסקטור העסקי- תעשייתי. כיום ישנם סוגים שונים של מנדפים וההבדלים ביניהם מאפשרים להם לתת מענה לצרכים שונים ומגוונים. כמו כן הם נבדלים זה מזה באופן פעולתם, במידת הפונקציונליות שלהם וכן בעיצובם.
 

מדוע צריך מנדפים?

 
מנדפים מיועדים עבור שורה ארוכה של מטרות:

במגזר הפרטי: הם משמשים למניעת פיזור עשן וריחות לא נעימים במטבח.

במגזר התעשייתי - מסחרי: השימוש בהם נרחב במטבחים תעשייתיים-מסחריים והמטרה היא למנוע זיהום ולפנות את העשן והריחות הלא נעימים באופן יותר יעיל, שכן עשן וריחות חזקים יכולים להשפיע על עבודתו של צוותה עובדים ואף על טעמן של המנות. כמו כן התקנת מנדפים נפוצה גם במעבדות ולו רק כדי למנוע את חשיפתם של העובדים לגזים, נתזים או אדים רעילים שקיימים בחלל.
 
למידע נוסף, צרו קשר עם המשרדים שלנו-  לחץ ליצירת קשר
 

התאמה מלאה לצרכים שלכם

 
בעת התקנת מנדפים חשוב לוודא כי קיימת מידת התאמה מלאה לצרכיו של העסק ולמטרות שעבורן הוא הותקן. בין הסוגים הקיימים ניתן למצוא מנדף קונבנציונלי המאפשר זרימת אוויר קבועה, מנדף מעקף המאפשר זרימת אוויר יציבה, מנדף אינדוקטיבי הנחשב יותר חסכוני באנרגיה ומנדף מבוקר זרימה אשר בהשוואה לאחרים פחות מרעיש. היות וישנם סוגים שונים של מנדפים חשוב כי מידת ההתאמה לעסק ולצרכיו תהיה אופטימלית על כן, מומלץ להכיר את היתרונות של כל מנדף ומנדף, כמו גם את חסרונותיו, רגע לפני שקונים.
 

התקנת מנדפים? רק עם חברה מקצועית

 
 
מנדפים הם אביזר חובה הן במגזר הפרטי והן במגזר התעשייתי-מסחרי. כדי שהמנדפים יספקו את הפתרון הרצוי, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומיומנת בתחום. חברה מקצועית יכולה לסייע לכם להגיע לבחירות חכמות יותר ולקבל את המענה המותאם לצרכים הספציפיים שלכם. מנדף מציע פתרון אוורור איכותי ויעיל והשימוש בו מקנה יתרונות רבים לעסק שלכם.

לסיכום, ישנם סוגים שונים של מנדפים וניתן אף לייצר מנדפים בהתאם לצרכים שלכם בדיוק. יחד עם זאת חשוב לבחור בחברה מקצועית המתמחה בתחום ולשים דגש על כל התקנות המחייבות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03