הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנדפים וארובות

 
מנדפים וארובות אלו הן מערכות נידוף עשן המותקנות במקומות שונים, החל במטבחים של מסעדות ועד למפעלים. מערכות אלו מסייעות לסנן את האוויר מרעלים, משומנים, מעשן ומגורמים מזהמים כאלו ואחרים. המנדפים מהווים את חלקה הפנימי של המערכת, תפקידם לשאוב את העשן או חומרים אחרים ולהעביר אותם החוצה מהמבנה באמצעות ארובה.
 

התקנה והרכבת מנדפים

 

התקנת מנדפים וארובות זו פעולה אשר מתבצעת בעסקים רבים, לרבות במפעלים תעשייתיים ובמטבחים גדולים. מערכות אלו משמשות לנידוף עשן וחומרים רעילים מהאווירולכן יתרונן מובן מאליו. עם זאת על מנת שמתקנים אלו ימלאו את מטרתם, יש לבצע אפיון מעמיק של צרכיו של העסק החל במיקומו וסוגו, דרך היקף פעילותו ועד בחינת תנאי השטח הקיימים. נתונים אלו משמשים על מנת לקבוע מהו סוג המנדפים שיבחרו וגודלם, מהו חתך הארובה ומיקומה וכיוצא בכך. 

 

מנדף משנה לחלוטין את האופי של מערכת מיזוג אוויר ומייצר סל יתרונות ייחודי:

 
 
  • חסכוני בחשמל
  • פיזור נכון יותר של אוויר קר
  • מניעת התפשטות אוויר אל איזורים לא רצויים
  • סינון ריחות רעים, עשן ופיח
 
 
 
מנדפים
 
 
 

תכנון מקדים – בעל חשיבות

 
מערכת נידוף עשן לא תבצע את תפקידה כראוי אם לא תהיה ראייה מעמיקה שלכל הפרטים הקטנים. על המערכת, על כל מרכיביה, להיות מותאמת למקום בו היא ממוקמת עלמנת לתת את המענה הטוב ביותר. לכן בין אם ברצונכם להתקין מנדפים וארובות מאפס,ובין אם לשנות ולחדש מערכת קיימת, מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר תוכל לספק לכם ייעוץ והכוונה תוך שמעניקה ליווי צמוד לאורך כל הדרך.

 

מנדפים חכמים

 
מנדפים חכמים הם המילה האחרונה בתחום מערכות טיהור וסינון אוויר ולא בכדי. הם מאוד חסכוניים, למעשה הם מאפשרים חיסכון של עד 50% בעלויות החשמל ובאנרגיית קירור מטבחים. מדובר בפיתוח ישראלי ובפטנט בינלאומי רשום של מנדפים התפורים למידותיו של כל לקוח בהתאמה אישית. מנדפים אלו משלבים בתוכם שפע של יתרונות החל במנורות לד שקועות, דרך מפוח צנטריפוגלי סילוני מושתק ובעל העוצמה הגבוהה ביותר בשוק המקומי ועד העובדה שעבור התקנתם אין צורך להחליף מנדפים קיימים.
 

מה חשוב לדעת?

 

תפקידם של המנדפים והארובות הנו בעל חשיבות כאשר מדובר בהרחקת מזהמים ומפגעים בריאותיים. עם זאת יש לקחת בחשבון כי מערכות נידוף עשן צריכות לעבור ניקוי ותחזוקה אחת לתקופה, שכן בארובות מצטברים לאורך הזמן שיירים של גזים וחומרי בעירה. בהיעדר התייחסות שיירים אלו אף עשויים להוביל להתלקחות. גם במנדפים מצטברים שיירים של שומנים וחומרים אחרים ולכן קיימת חשיבות רבה להקפדה על תחזוקתם וניקיונם באופן מקצועי. כיום ישנן חברות שידאגו עבורכם לנושא במקצועיות ובמיומנות תוך הקפדה על כל הנהלים וכללי הבטיחות.

 
אנחנו בחברת הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בע"מ מתמחים בפתרונות סינון אוויר עבור לקוחות מכל התחומים. בענפי המשק והתעשייה אנו מציעים שירות למחסנים לוגיסטיים, מפעלים ומרכזי אחסון ותובלה. בענף הפרטי החברה שלנו מתמחה בהתאמה מדויקת של פתרונות סינון אוויר עבור לקוחות ועסקים קטנים או בינוניים. מעבר לכך, ברשותנו מערך שלם של ציוד המתאים לשדרוג מערכות מיזוג אוויר קיימות. 
מנדפים למסעדות, מנדף פחם/פחמי, מנדף פנימי ועוד..
 

מקסימום חיסכון מינימום צריכת אנרגיה

 
סילוני האוויר של המנדפים החכמים בעלי יכולת לתחום את החום ולהוביל אותו ישירות אל פתחי היניקה, כך שיותר אין צורך במפוחים בעלי הספקים גבוהים ובאיבוד אנרגיה לחינם. יותר מכך, ניתן לשלב במנדפים חכמים מערכת פיקוד אליה ניתן להתחבר ללא שינויים מבניים יקרים, וכך לווסת את עוצמת היניקה באופן אוטומטי, על ידי חישה של היקף הבישול מצד המערכת.
 
לסיכום: מנדפים וארובות הם פתרון אידיאלי עבור עסקים רבים אשר בוחרים שלא לשאוף עשן או חומרים מזהמים. כדי שמערכות אלו יבצעו את עבודתן יש צורך בחברה מקצועית, בהתאמה מדויקת ובניקוי ותחזוקה תכופים ככל המומלץ.
 
לקבלת ייעוץ מקצועי חינם חייגו עכשיו

072-3250816

והצוות המומחה שלנו יעמוד לשירותכם עד לקבלת מנדף לפי הצורך שלכם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03