הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנדפים

 
מנדפים אלו הן מערכות נידוף עשן המותקנות במקומות שונים, החל במטבחים של מסעדות ועד למפעלים. מערכות אלו מסייעות לסנן את האוויר מרעלים, משומנים, מעשן ומגורמים מזהמים כאלו ואחרים. המנדפים מהווים את חלקה הפנימי של המערכת, תפקידם לשאוב את העשן או חומרים אחרים ולהעביר אותם החוצה מהמבנה.
 

התקנה והרכבת מנדפים

 

התקנת מנדפים זו פעולה שמתבצעת בעסקים רבים, לרבות במפעלים תעשייתיים ובמטבחים גדולים. המערכות משמשות לנידוף עשן וחומרים רעילים מהאוויר ולכן יתרונן מובן מאליו. עם זאת על מנת שמתקנים אלו ימלאו את מטרתם, יש לבצע אפיון מעמיק של צרכיו של העסק החל במיקומו וסוגו, דרך היקף פעילותו ועד בחינת תנאי השטח הקיימים. נתונים אלו משמשים על מנת לקבוע מהו סוג המנדפים שיבחרו וגודלם. 

 

מנדף משנה לחלוטין את האופי של מערכת מיזוג אוויר ומייצר סל יתרונות ייחודי:

 
 
  • חסכוני בחשמל
  • פיזור נכון יותר של אוויר קר
  • מניעת התפשטות אוויר אל איזורים לא רצויים
  • סינון ריחות רעים, עשן ופיח
 
 
 
מנדפים
 
 
 

תכנון מקדים – בעל חשיבות

 
מערכת נידוף עשן לא תבצע את תפקידה כראוי אם לא תהיה ראייה מעמיקה שלכל הפרטים הקטנים. על המערכת, על כל מרכיביה, להיות מותאמת למקום בו היא ממוקמת עלמנת לתת את המענה הטוב ביותר. לכן בין אם ברצונכם להתקין מנדפים מאפס,ובין אם לשנות ולחדש מערכת קיימת, מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר תוכל לספק לכם ייעוץ והכוונה תוך שמעניקה ליווי צמוד לאורך כל הדרך.

 

 

 

 

מה חשוב לדעת?

 

תפקידם של המנדפים הנו בעל חשיבות כאשר מדובר בהרחקת מזהמים ומפגעים בריאותיים. עם זאת יש לקחת בחשבון כי מערכות נידוף עשן צריכות לעבור ניקוי ותחזוקה אחת לתקופה, שכן מצטברים במנדפים שיירים של שומנים וחומרים אחרים ולכן קיימת חשיבות רבה להקפדה על תחזוקתם וניקיונם באופן מקצועי. כיום ישנן חברות שידאגו עבורכם לנושא במקצועיות ובמיומנות תוך הקפדה על כל הנהלים וכללי הבטיחות.

 
אנחנו בחברת הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בע"מ מתמחים בפתרונות סינון אוויר עבור לקוחות מכל התחומים. בענפי המשק והתעשייה אנו מציעים שירות למחסנים לוגיסטיים, מפעלים ומרכזי אחסון ותובלה. בענף הפרטי החברה שלנו מתמחה בהתאמה מדויקת של פתרונות סינון אוויר עבור לקוחות ועסקים קטנים או בינוניים. מעבר לכך, ברשותנו מערך שלם של ציוד המתאים לשדרוג מערכות מיזוג אוויר קיימות. 
מנדפים למסעדות, מנדף פחם/פחמי, מנדף פנימי ועוד..
 

מקסימום חיסכון מינימום צריכת אנרגיה

 
סילוני האוויר של המנדפים בעלי יכולת לתחום את החום ולהוביל אותו ישירות אל פתחי היניקה, כך שיותר אין צורך במפוחים בעלי הספקים גבוהים ובאיבוד אנרגיה לחינם. יותר מכך, ניתן לשלב במנדפים  מערכת פיקוד אליה ניתן להתחבר ללא שינויים מבניים יקרים, וכך לווסת את עוצמת היניקה באופן אוטומטי, על ידי חישה של היקף הבישול מצד המערכת.

 
לסיכום: מנדפים הם פתרון אידיאלי עבור עסקים רבים אשר בוחרים שלא לשאוף עשן או חומרים מזהמים. כדי שמערכות אלו יבצעו את עבודתן יש צורך בחברה מקצועית, בהתאמה מדויקת ובניקוי ותחזוקה תכופים ככל המומלץ.
 
לקבלת ייעוץ מקצועי חינם חייגו עכשיו 072-3250816
וצוות המומחים שלנו יעמוד לשירותכם עד לקבלת מנדף לפי הצורך שלכם! :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03