הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנדפים למטבח

 
מחפשים מנדפים למטבח הביתי? עליכם לוודא כי מדובר במוצר איכותי במחיר משתלם. איך בוחרים מנדפים? ועל מה חשוב לשים דגש? 
מנדף למטבח הוא מתקן ייעודי אשר מטרתו לנדף את ריחות הבישולים והטיגונים החוצה מהבית. על פי רוב, מנדפים למטבח מיוצרים מנירוסטה, חומר ולו יתרונות רבים: הוא קל לניקוי, עמיד בפני מים, אינו מחליד ומאוד בטיחותי. 
 

מדוע כדאי להתקין מנדף במטבח?

 
לא בכל המטבחים ישנו חלון בדיוק מעל הגז או התנור וכתוצאה מכך, ריח הטיגונים והשמן עשוי להצטבר בבית. מלבד הריח הלא נעים, העשן עשוי להוות מפגע תברואתי ותפקידו של המנדף למנוע זאת ולהוביל את העשן החוצה. במידה ואתם נוהגים לבשל על בסיס יומיומי ממש מנדף הוא ממש אביזר חובה למטבח, הוא פשוט לתחזוקה וניקוי והוא מנטרל את הריחות הרעים והופך את המטבח לכמה שיותר בטיחותי עבור בני המשפחה השונים.
 
למידע נוסף, צרו קשר עם המשרדים שלנו-  לחץ ליצירת קשר
 

איך בוחרים מנדפים למטבח?

 
 
בחירת מנדפים למטבח היא אינה עניין של מה בכך ויש לקחת בחשבון סוגיות רבות, ביניהן אלו הבאות:

תקציב – כיום ניתן לרכוש מנדפים בטווח גדול של מחירים, לכן כדי לבחור את הדגם המתאים לכם יש להגדיר קודם כל תקציב.

מידות – ערכו מדידות של האזור בו ברצונכם להתקין מנדף. הקפידו לשמור על פרופורציות ולהקפיד לבחור מנדף שיתאים לגודלו ועיצובו של המטבח ולא יחסום את החלל.

מיקום – מיקומו של המנדף במטבח הנו קריטי לבחירה ויכול להשפיע על חוויית השימוש בו. לכן החליטו קודם כל על המיקום ורק לאחר מכן בחרו את הדגם המתאים.

עיצוב – גם שאלת העיצוב היא משתנה שיש לקחת בחשבון. המנדפים מהווים חלק אינטגרלי מהמטבח ולכן עיצובם צריך להתאים לקו העיצובי של הארונות ולסגנון השולט.
 
 
 
מנדפים למטבח
 
 
 

לסיכום: הפתרון האידיאלי לכל מטבח

 
 
לאלו מכם אשר אוהבים לבשל, מנדפים למטבח הם פתרון אידיאלי אשר מונע ריחות לא נעימים של טיגון ושמן, ריחות אשר עשויים להתלוות לבישולים. היות וישנו היצע נרחב, רצוי וכדאי לפנות למומחים בתחום אשר יסייעו לכם להגיע לבחירות העונות על הצרכים שלכם מכל ההיבטים. כמו כן חברה מקצועית יכולה לסייע לכם גם לשמור על תחזוקתם של המנדפים ולספק תמיכה במקרה של בעיה ושירותי ניקיון במידה הצורך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03