הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנדפים למטבח תעשייתי

 

כל מטבח תעשייתי מודרני זקוק למנדפים ומערכות אוורור, סינון וטיהור אוויר. על מנת שהמנדפים יפעלו בצורה אופטימלית יש להתאימם באופן אישי לצרכיו של העסק, לכן על פי רוב, הם נתפרים למידותיו של המטבח ומעוצבים כדי לתת מענה לצרכיו הספציפיים. ישנם סוגים שונים של מנדפים, מחומרי גלם שונים והמטרה של חברה מקצועית העוסקת בתחום היא להתאים בין המנדף לבין בעליו במידה מרבית.
 

במה שונים מנדפים למטבח תעשייתי?

 

מומלץ כי לכל מטבח יהיה מנדף, שכן למנדפים ישנם יתרונות רבים, החל ביניקת עשן ואדים רעילים ועד פיזור ריחות רעים הנלווים לבישול ולטיגונים. ככל שהמטבח גדול יותר, כך צרכיו משתנים ועל המנדף להיות הרבה יותר אפקטיבי, קל וחומר הרבה יותר עמיד. מטבע הדברים, מטבח תעשייתי הנו הרבה יותר פעיל ממטבח ביתי, יש בו הרבה יותר עמדות בישול ולכן על המנדפים הפועלים בו מוטל להתמודד עם הרבה עשן וחומרים מזהמים. כתוצאה מכך עליהם להיות גדולים וחזקים ולכלול מרכיבים איכותיים ומקצועיים.
 
למידע נוסף, צרו קשר עם המשרדים שלנו-  לחץ ליצירת קשר
 

תכנון והתאמה אישית

 

כפי שצוין לעיל, כדי שמנדפים למטבח תעשייתי יתנו את המענה האופטימלי, עליהם להיות מתוכננים ומעוצבים בהתאמה אישית. למרות המטרה הזהה, כל מטבח תעשייתי שונה ממשנהו ולכן יש לבחור במנדפים תוך התייחסות למגוון גדול של פרמטרים חשובים,החל בגודל המטבח, דרך אופיו והיקף פעילותו ועד למידת ההשקעה הרצויה אל מול זו הנדרשת. כאשר התכנון מיטבי כך פעילותה של המערכת תהיה יותר אפקטיבית והמנדפים יבצעו את עבודתם ביעילות מרבית.

 

עולם שלם של אפשרויות

 
 

למרות שרובינו נוטים לחשוב כי הגודל הוא קובע וכי ככל שהמנדפים יהיו גדולים יותר כך הם יהיו הרבה יותר מועילים למטבח התעשייתי, כיום מנדפים אינם חייבים לתפוס מקום רב בחלל, שכן הטכנולוגיה מאוד מתקדמת בתחום ואפשר לבחור במנדפים המעוצבים ביד רמה והם חסכוניים מאוד בהשוואה לסוגים הרגילים. הם מגיעים בכל גודל על פי דרישה ומשלבים בתוכם פונקציות מרשימות כמו למשל עצירת להבות, תאורת לד, מפוח מושתק בעוצמה גבוהה, סילוני אוויר ומערכת פיקוד חכמה היודעת כיצד לווסת את עוצמת היניקה וכך חוסכת בעלויות התפעול.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03