הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנדפים למסעדות

 
השימוש במנדפים מומלץ לכל מטבח, לרבות למטבחים של מסעדות. למנדפים יש שני תפקידים עיקריים: הראשון הוא לינוק את העשן, השומנים והאדים הרעילים אשר מופצים לאוויר בשל הבישול, והשני הוא לסנן את האוויר ולהרחיק את הריחות.
 

מדוע חשוב להתקין מנדפים במסעדה?

 
כאמור תפקידם של המנדפים הוא לינוק החוצה את כל החומרים הרעילים שישנם בחלל. לכן בראש ובראשונה הם מעוצבים ומיועדים על מנת לשמור על בטיחותם ובריאותם של העובדים והלקוחות של המסעדה. היות וישנם סוגים שונים של מסעדות ולכל אחת צרכים משלה, כך ישנם גם סוגים שונים של מנדפים, על מנת להתאים לכל צורך ולכל מטרה.
 
למידע נוסף, צרו קשר עם המשרדים שלנו-  לחץ ליצירת קשר
 

על הסוגים השונים של מנדפים

 
 
ישנם פרמטרים רבים אשר יסייעו לכם לבחור מנדפים למסעדות, ביניהן אופיו של המקום, גודלו של המטבח, עיצובו, סוג האוכל שמבושל בו, סדר גודלו של התקציב ועוד. המבחר הקיים מאוד רחב, ישנם מנדפים דקורטיביים, אחרים חכמים, יש מנדפים ובהם תאורה ובתמצות: קיים היצע רחב על פי דרישה. כמו כן ניתן לרכוש מנדפים מחומרי גלם שונים כמו למשל פלדה, נירוסטה, פח מגולוון ועוד.
 
 
 
מנדפים למסעדות
 
 
 

מה היתרונות של מנדפים?

 
 
לעומת פתרונות אוורור וסינון אחרים למנדפים למסעדות ישנם יתרונות מובהקים. ראשית כל הם מאוד חסכוניים בחשמל, שנית הם מפזרים את האוויר בצורה יעילה וטובה, תוך שמונעים את התפשטותו של האוויר לאזורים לא רצויים. יתרון נוסף הוא העובדה שהם גם פועלים לסינון ריחות לא נעימים, עשן ופיח ובכך שומרים על התחושה המזמינה והנעימה במסעדה ומאפשרים לסועדים לשבת בנחת במהלך שהותם.
 

על מה חשוב להקפיד?

 
כאשר בוחרים במנדפים למסעדות יש לקחת בחשבון כי לאחר כמה חודשים של פעילות, המנדפים סופגים שומן אשר עשוי להתחמם שוב ולזלוג לשטח הבישול, ללא ניקוי ותחזוקה תכופים. מלבד זאת, בהיעדר תחזוקה, עבודתם של המנדפים נעשית פחות יעילה. לכן חשוב לשמור על ניקיון מנדפים אחת לכמה חודשים, בהתאם להמלצת היצרן ולו רק כדי לייעל את תפקודם ולמנוע נזק תברואתי. תהליך הניקוי דורש שלושה שלבים והם: גירוד השומן, המסתו וניקוי באמצעות שטיפה בלחץ מים חמים. יש לציין כי ישנם תקנים ייעודיים של מכון התקנים העוסקים בניקוי מנדפים ולכן חשוב לעשות זאת על ידי חברה מקצועית.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03