הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסנני אבק לתעשייה

 
מסנני אבק שומרים על אוויר נקי

כדי לשמור על אוויר נקי בסביבת הפעילות של העסק שלכם יש להקפיד על התקנה של מסנני אוויר מדגמים שונים. מאפייניו השונים של כל בית עסק ומפעל מכתיבים אילו מסנני אוויר יידרשו להתקנה בו, כאשר מסנני אבק תעשייתיים מהווים את אחד הדגמים הנפוצים והמומלצים ביותר להתקנה. מסנני האבק מבטיחים כי האוויר הנפלט לחלל הייצור והעבודה יהיה אוויר סטרילי וראוי לנשימה. סינון האבק חשוב במיוחד לשמירה על בריאותם של עובדים בעלי אלרגיות או מחלות הקשורות במערכת הנשימה (דוגמת אסטמה). השמירה על בריאות העובדים הנה אחת מחובותיכם אליהם – ולכן מומלץ שלא להשתהות ולהתקין בהקדם האפשרי מסנני אבק תעשייתיים.
 

הכירו את מסנני האבק המובילים בשוק

 
•מסננים בצורת גליל – מסנני אבק גליליים מתאימים להתקנה גלילית בתוך מערכות מתקדמות למיזוג אוויר. הם מבצעים את פעילותם ביעילות רבה ומותאמים באופן ספציפי לסינון של אבק.

•מסננים מסיבי זכוכית – דגם מוביל נוסף של מסנני אבק לתעשייה הנו מסננים העשויים מסיבי זכוכית. גם הללו מיועדים לרוב לשילוב במערכות מיזג אוויר, והיתרון המרכזי שלהם הנו במגוון המידות וההיקפים שהם מגיעים.

•מסננים לפי תחום התעשייה – מגוון רחב של דגמי מסנני אבק לתעשייה מותאמים באופן ייעודי למאפיינים הייחודיים של אותו תחום תעשייה. כך למשל, מסנני אבק המיועדים לתעשיות הכימיה, התרופות והמתכות יהיו בעלי מאפיינים שונים משל אלו המיועדים לענפי המזון.
 
למידע נוסף, צרו קשר עם המשרדים שלנו-  לחץ ליצירת קשר
 

ניקיון שוטף להארכת חיי המסנן

 

ההוצאה הכספית על רכישת מסנני אבק לתעשייה יכולה להוות הוצאה כלכלית לא מבוטלת. כדי להפוך אותה להוצאה משתלמת חשוב להקפיד על ניקיון ותחזוקה שוטפים שלכלל המסננים המותקנים בבית העסק שלכם. ניקיון שוטף הנו בעל יתרונות רבים – החלמה ארכת חיי המסנן, דרך שיפור איכות הסינון וכלה בצמצום רמת הרעש שהמסנן פולט בפעילותו. חשוב להקפיד לבצע את הניקיון אך ורק בהתאם להוראות היצרן, שכן ניקוי לא זהיר עלול לגרום להיווצרות נזק בלתי הפיך באותו דגם. כדי לא לשכוח - שלבו את ניקיון המסננים כחלק משגרת התחזוקה השוטפת של העסק שלכם. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03