הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסנני אוויר לתעשייה

 
 
להפוך את המפעל למקום עבודה נעים ובריא.

המתאר התעשייתי הוא אחד המתארים שיכולים להיות מועד לפורענות. מדובר על מקום בו מייצרים חומרים ומוצרים רבים ובתהליכים שקורים בו יש חשש שהרבה חומרים יגיעו לעובדים ויפגעו בהם. ברוב המקרים כאשר יש חשש לזיהום כלשהו מדובר על זיהום באוויר כאשר לא מדובר רק על חומרים ביולוגיים מסוכנים אלא על עבודה עם חומרים שיכולים להיות תוצרי שריפה, רסיסי צבע, חומרים סינטטיים ועוד. מסנני אוויר לתעשייה מונעים את זיהום האוויר ושומרים על סביבת עבודה נקייה יותר. יש צורך להתאים היטב את המסננים למפעל וגם לבחור מערכת שתתאים לאופי העבודה.
 
למידע נוסף, צרו קשר עם המשרדים שלנו-  לחץ ליצירת קשר
 
 
 
 
 
 

מסנני אוויר לתעשייה: כך בוחרים אותם נכון

 
 
•כשבוחרים מסנני אוויר לתעשייה חשוב לבחור מסננים שיבצעו את העבודה המיטבית ביותר וראשית יש צורך להבין מה בדיוק אמורים לסנן. בתעשיית המזון יש חומרים רבים, לפעמים אפילו כימיקלים, שיכולים להתפשט באוויר ולהוות סיכון. ההתגוננות מפני חלקים כאלו תהיה שונה מפני חלקיקים ביולוגיים או חלקיקים כימיים שיכולים להגיע לאוויר במפעלים אחרים. ההתאמה צריכה להיות לסוג המסנן כאשר יש סינון מכני, סינון כימי וסינון ביולוגי.

•סינון מכני הוא סינון שעובד על עקרון של דחיסת אוויר. האוויר צריך לעבור במסנן דחוס מאוד וחלקיקים גדולים מידי פשוט נתקעים בו. מסנן ביולוגי לעומת זאת מתאים בעיקר למפעלי תרופות או למעבדות והם אינם ממסנני האוויר התעשייתיים הנפוצים אך הסינון שלהם מתבצע באופן כימי, בדרך כלל באמצעות פחם.

•כשבוחרים מסנני אוויר לתעשייה חשוב מאוד לבחור את המערכת בצורה נכונה. למרות שיש מסננים חשובים ויעילים לעבודה בטוחה, יש מסננים שמותקנים על פתחי האוורור, יש מסננים שמותקנים על המכונות ויש מסננים שנלבשים על ידי צוות העובדים, בעיקר כאשר רמת הסיכון גבוהה, הסינון חייב להיבחר אחרי התרשמות מקצועית.
 

מסנן איכותי שעומד בתקנים

 
מסנני אוויר לתעשייה הם קנייה חשובה שמחויבת בתקנים של המפעל וכך גם המסננים עצמם צריכים לעבוד בדרישות הכי מחמירות. חשוב לרכוש מסנני אוויר רק מחברה מורשה שעובדת עם רישיון בנושא ויש לה שנות ניסיון רבות. המסננים האלו הם לא רק סבביה בריאה אלא שומרים על חיי העובדים בעיקר במקרה ויש תקלה חמורה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03