הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסנני פחם פעיל

 
באוויר יש לא מעט מזהמים אורגניים וכשמדובר על חלל בו מתקיימים תהליכי ייצור, יש כמות גדולה יותר של מזהמים כאלו. בתעשיות כמו התעשייה הכימית, תעשיית המזון, תעשיית הפסולת או הפרמצבטיקה יש פליטה גבוהה של גזים, אורגנים וחומרים נוספים והפתרון במקרים כאלו הם מסנני פחם פעיל. מסנני פחם פעיל אלו מסננים שסופחים אליהם את המולקולות המזהמות או בצורה כימית או בצורה פיזית, ויש דגמים שונים שמתאימים לרמות ספיקת אויר שונות כמו גם לריכוזי מזהמים שונים. ניתן לראות את המסננים הללו אם כן באולמות ייצור בענפים שונים, והם מנטרלים ריחות ומטפלים בפליטות של גזים.
 

מסנני ARC

 
מסנני ARC אלו מסננים שנמצאים במערכת עם פרופילים קשיחים. במערכת דלתות עם סגרים מלאים וצירים, ויש גישה למסננים משני צידי המערכת. למערכת יש נפלים מפח מגלוון והיא מגיעה עם גגון נגד גשם כמו גם רגליים, בשביל שניתן יהיה להציב אותה בחוץ. מסנני פחם פעיל מדגם ARC אלו מסננים שמתוכננים ובנויים לפי תקן איכות הסביבה והם נחשבים ליעילים מאוד.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסנני CBL

 
גם מסנני CBL אלו מסננים שבנויים במבנה פרופילים קשיח בעיקר בתא הסינון, וגם הם עשויים כך שניתן יהיה להציב אותם בצד החיצוני. סוג הפחם ששמים בהם מותאם למזהמים במקום, וניתן לשלב בהם משקע אלקטרוסטטי לפי הצורך. גם הם נחשבים ליעילים מאוד ובנויים ממסנן ראשוני, משני ושלישוני.
 

קצת על פחם פעיל:

 
פחם פעיל הוא צורה של פחמן שמעובד כך שהוא מקבל צורה של נקבוביות רבות. בשל הצורה שלו יש לו שטח פנים רחב וכך הוא יכול לספוח אליו חומרים שונים. איך נקבעת יעילות הפחמן הפעיל? היא נקבעת בעיקר בהתאם לשטח הפנים שלו. אך לא רק שטח הפנים הוא זה שקובע אלא גם ההרכב הכימי יכול להשפיע על הספיחה, והוא מופק בדרך כלל מפחם עץ. מדידת ביצועי הפחם מתקיימת בעזרת יוד אשר מעיד על יכולת הספיחה של מולקולות קטנות. בנוסף לטיהור גזים ואורגנים, הוא משמש גם לגימור של מתכות שונות כמו גם זהב, ומטהרים באמצעותו גם משקאות אלכוהוליים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03