הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסנני שקים

 

מסנני שקים- מסננים אוויר מאבק וחלקיקים

 

שומרים על האוויר נקי ללא זיהום

אחת מהבעיות המרכזיות בהליכים שונים של ייצור, היא כמובן בעיית הזיהום. לרוב כדי לייצר מוצרים שונים, יש להפעיל מכונות שפולטות חום רב, ובעקבות כך גם עשן, כתוצאה משריפת חומרי הדלק השונים בתוכם. כיום, ישנה מודעות סביבתית רבה לנושא. מפעלים אינם יכולים לזהם כבעבר, ואנו רוצים לשמור על רמות גבוהות של אוויר נקי. אם כך, כיצד מפעלים יכולים לשמור על האוויר נקי? באמצעות המוצר אשר נקרא מסנן שק. מסנני שקים נקראים כך, משום שנראה שהם באמת עשויים מסוג של שקים. המבנה המיוחד שלהם, הוא שמאפשר בעצם לשמור על האוויר נקי.

כיצד המסננים הללו פועלים?


קליטת האוויר - יש להתקין מסנני שקים בסמוך כמובן לאזור שממנו נפלט האוויר המזוהם. בתהליך הראשוני, האוויר המזוהם יוצא ישירות אל תוך המסננים, ומשם גם ניתן לנווט אותו אל המקומות הנדרשים. היתרון הוא שהשקים הללו פועלים כמעין נייר דבק ענקי. כל טיפת אבק ולכלוך שיש בתוך האוויר - פשוט נדבק ישירות בשקים הללו. כלומר, מה שימשיך לעלות למעלה זה האוויר הנקי ללא חלקיקי הפיח והאבק המזהמים.

ומה עושים עם הלכלוך? - כעת כמובן שעולה השאלה, אם האבק והזיהומים השונים נתפשים בתוך מסנני שקים, מה עושים עם השקים עצמם שהם כעת מלוכלכים? השקים הללו עשויים מחומר מיוחד ועמיד מאד. הדרך להסיט את האבק מהם היא פשוטה מאד - משתמשים במשאבות אשר מוציאות אוויר דחוס בלחץ גבוה. המשאבות הללו בעצם מסלקות את האבק מהשקים ישירות לתוך מיכל איסוף מיוחד, וכך השקים עצמם גם נותרים נקיים - ואפשר להזרים בהם שוב אוויר מזוהם, ושבו יקלטו בהם החומרים המזהמים וחוזר חלילה.

לבחור בבד המתאים - יודגש כי ישנם מסנני שקים שעשויים מבדים שונים עם הרכבים מגוונים למדי. מדוע? משום שהאוויר המזוהם איננו אחיד, ותלוי כמובן בתהליך הייצור עצמו וברמת זיהום האוויר - ובהתאם לכך יש לבחור במסנן המתאים.

איך יודעים לבחור במסנן השק המתאים?


אם אתם צריכים לבחור במסננים לשמריה על איכות האוויר, פשוט פנו לחברת הצלחה מוצרי מיזוג אוויר. החברה שלנו תוכל לעזור לכם לבחור את המסנן שיתאים לכם כמו כפפה ליד - וביחד נשמור על האוויר נקי.
 
 
מסננים- מסנן שקים
 
 
 
מסננים- מסנן שקים1
 
 
 
מסננים- מסנן שקים 2
 
 
 
לחצו כאן כדי לראות את המפרט הטכני המלא של מסנני שקים
 

חברת הצלחה מייצרת ומספקת מגוון מסננים לסינון וטיהור אוויר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03