הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר

השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי מנדפים

 
מנהלים מסעדה, בית קפה או פאב? מערכת המיזוג לא עושה את העבודה? ריח הטיגונים מגיע לכל מקום? הגיע הזמן לנקות את מערכת הנידוף שלכם!
חברת הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בע"מ מתמחה במתן פתרונות מגוונים למיזוג וסינון אוויר עבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד.
 
 

למומחים של חברת הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בע"מ יש הרבה מה להציע לכם:

• צוות מנוסה ומיומן מאז 1950

• שירות אדיב ומהיר
• ציוד בטכנולוגיה מתקדמת
• מוצרים באישור המשרד לאיכות הסביבה

זקוקים למידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם בכל בעיית מיזוג!

03-6819752 
 
 
 
ניקוי מנדפים מקצועי
 
 
 

מהי מערכת נידוף?


מערכת הנידוף היא נדבך חשוב במערכות סינון האוויר במיוחד בעסקים מתחום האוכל, התעשייה והמעבדות. המערכת מכילה מנדפים מיוחדים המסננים ומנדפים את הריחות, העשן, השומנים והגזים הרעילים הנלווים לעבודות הבישול או הרקיחה.

מדוע צריך לנקות את המנדפים?


אולם, זה לא מספיק. לאחר תקופה מסוימת המנדפים סופגים שומן קשה, שמתחמם וזולג למשטחי הבישול, כאשר מדובר במסעדה, וכן פיח ועשן העולים במצבים של עישון מזון או עבודות מפעל שונות. בנוסף, משתחררים ריחות לא נעימים וכן נוצר נזק תברואתי לסביבה. לבסוף, פעולת הסינון של המנדפים מואטת או נעצרת, ולכן יש חשוב מאוד לנקותם אחת לתקופה, על מנת ליעל את תפקודם.תדירות ניקוי מערכות הנידוףהצורך בניקוי המנדפים נע בין אחת לשלושה חודשים לבין פעם בשנה, תלוי ברמת הפעילות של העסק וגודלו, בין אם מדובר במסעדה, בית קפה, פאב, מלון או מפעל. 

ניקוי מנדפים בשלושה שלבים

תהליך הניקוי מתבצע בשלושה שלבים: ראשית משתמשים בציוד מיוחד לגירוד השומן, אחר כך ממיסים את השומן או הפיח ולבסוף מנקים באמצעות שטיפה בלחץ ובטמפרטורה גבוהים.

תקנים לניקוי מנדפים


לניקוי מנדפים יש תקנים מיוחדים הניתנים על ידי מכון התקנים הישראלי. תקן ת"י 1001 חלק 6 מתייחס למערכות הגנה ואוורור, במבנים בהם מתקיים בישול מסחרי כגון מסעדות, בתי מלון, בתי קפה, חדרי אוכל קיבוציים וכדומה. תקן נוסף הניתן על מכון התקנים הוא תקן ת"י 1839 המחייב תחזוקה שוטפת של מנדפים במעבדות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03