הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פילטר אוויר

 
זקוקים לפילטרים מקצועיים עבור מערכות המיזוג? לא יודעים מה התפקיד של הפילטר? 
צרו קשר עם נציגי חברת הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בע"מ, ונשמח להעמיד לרשותכם מגוון אביזרים מתקדמים.

ישנם שני סוגים בולטים של פילטרים בהם נהוג להשתמש כחלק ממערכות מיזוג אוויר:

א. פילטר אוויר אלקטרוסטטי – זהו פילטר הפועל על בסיס אפקט של טעינה סטטית. חלקיקים בעלי אותו מטען חיובי או שלילי דוחים זה את זה, לעומת חלקיקים בעלי מטען הפוך המתחברים זה לזה. בפילטר אלקטרוסטטי האוויר המזוהם זורם דרך איזור יינון ונטען במטען חיובי. רק לאחר מכן הוא מגיע אל תא האיסוף בו כל פלטה שנייה טעונה ב-4,000 וולט. הפלטה הנגדית בתא האיסוף משמשת להארקה, וכך מונעת נזקים וקצרים. תא אלקטרוסטטי איכותי מסוגל לספוח לתוכו חלקיקים מזוהמים בגודל של עד 0.01 מיקרון.

ב. פילטר אוויר מכני – פילטר מכני נחשב פשוט יותר, הוא מתכלה עם הזמן ומוצע במספר דגמים ורמות שונות של סינון. הפילטר המקדים נקרא micro-mat ותפקידו לשמש בתור פילטר מקדים. לעומתו, micro-pleated הוא פילטר ברמה בינונית בעוד mini-pleated מגיע לרמות סינון של 45%-90%, ולכן הוא יכול לתפקד גם בתור פילטר עצמאי.
 

הפילטרים שלכם מחכים אצלנו

 
אנחנו בחברת הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בע"מ מתמחים בהתאמת פתרונות טיהור וסינון אוויר לכל צורך. על מנת להשיג את מטרת הלקוח אנו מקפידים על שימוש באביזרים מתקדמים. דרכנו ניתן לקבל מידע והצעת מחיר משתלמת על כל סוגי הפילטרים.

נציגנו מבטיחים לספק עבורכם את הפילטרים האופטימאליים לשיטת העבודה, גודל מערכת המיזוג ואופי הפעילות של העסק. ברשותנו מגוון גדול של פילטרים, כולל פילטר HEPA אשר ידוע כבעל יעילות של 98%-99.999995%.

רוצים ליצור שינוי עצום בחלל הסגור ולשדרג את איכות האוויר? 
בואו להתרשם מהפילטרים שלנו ולא תתחרטו!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03