הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בעמ
 
 
 
 
 
 
03-6819752
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר

השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פילטר אוויר

 
זקוקים לפילטרים מקצועיים עבור מערכות המיזוג? לא יודעים מה התפקיד של המסנן? 
צרו קשר עם נציגי חברת הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בע"מ, ונשמח להעמיד לרשותכם מגוון אביזרים מתקדמים.

ישנם שני סוגים בולטים של מסננים בהם נהוג להשתמש כחלק ממערכות מיזוג אוויר:

א. פילטר אוויר אלקטרוסטטי – זהו מסנן הפועל על בסיס אפקט של טעינה סטטית. חלקיקים בעלי אותו מטען חיובי או שלילי דוחים זה את זה, לעומת חלקיקים בעלי מטען הפוך המתחברים זה לזה. במסנן אלקטרוסטטי האוויר המזוהם זורם דרך איזור יינון ונטען במטען חיובי. רק לאחר מכן הוא מגיע אל תא האיסוף בו כל פלטה שנייה טעונה ב-4,000 וולט. הפלטה הנגדית בתא האיסוף משמשת להארקה, וכך מונעת נזקים וקצרים. תא אלקטרוסטטי איכותי מסוגל לספוח לתוכו חלקיקים מזוהמים בגודל של עד 0.01 מיקרון.

ב. פילטר אוויר מכני – מסנן מכני נחשב פשוט יותר, הוא מתכלה עם הזמן ומוצע במספר דגמים ורמות שונות של סינון. המסנן המקדים נקרא micro-mat ותפקידו לשמש בתור פילטר מקדים. לעומתו, micro-pleated הוא מסנן ברמה בינונית בעוד mini-pleated מגיע לרמות סינון של 45%-90%, ולכן הוא יכול לתפקד גם בתור מסנן עצמאי.
 

הפילטרים שלכם מחכים אצלנו

 
אנחנו בחברת הצלחה מוצרי מיזוג אוויר בע"מ מתמחים בהתאמת פתרונות טיהור וסינון אוויר לכל צורך. על מנת להשיג את מטרת הלקוח אנו מקפידים על שימוש באביזרים מתקדמים. דרכנו ניתן לקבל מידע והצעת מחיר משתלמת על כל סוגי המסננים.

נציגנו מבטיחים לספק עבורכם את המסננים האופטימאליים לשיטת העבודה, גודל מערכת המיזוג ואופי הפעילות של העסק. ברשותנו מגוון גדול של מסננים, כולל פילטר HEPA אשר ידוע כבעל יעילות של 98%-99.999995%.

רוצים ליצור שינוי עצום בחלל הסגור ולשדרג את איכות האוויר? 
בואו להתרשם מהמסננים שלנו ולא תתחרטו!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית אשל 38, תל אביב-יפו 68025
טל': 6819752 - 03
טל': 6825077 - 03
פקס: 6821492 - 03